Świadczymy usługi dla firm, przedsiębiorstw, które potrzebują wsparcia informatycznego. Posiadają firmę i chcieli by powierzyć zadania IT informatykom. Nasi pracownicy będą czuwać nad sprawnością sprzęt komputerowy i sieciowego, nad bezpieczeństwem w sieci komputerowej firmy, zabezpieczą go przed nieautoryzowanym wejściem. Ponadto będą nim zarządzać, administrować, unowocześniać, serwisować, wdrażać nowe rozwiązania techniczne wspomagające pracę firmy, instalować nowe urządzenia, nowe oprogramowanie, szkolić kadrę pracowniczą w obsłudze programów i sprzętu komputerowego. Jeśli planujesz zmienić system operacyjny na inny, nasi pracownicy pomogą by tego typu zmiana przeszła w płynny i nieutrudniony sposób. Ponadto jeśli planujesz rozbudować stanowiska pracy o nowe, lub podłączyć do istniejących Internet bądź Intranet, wykonamy to dla Ciebie. Stworzymy projekt okablowania i sieci bezprzewodowych, zrobimy wycenę potrzebnych urządzeń. Po zapoznaniu się z projektem i z wyceną przystąpimy do instalacji sieci. Montujemy również zapasowe dyski, na których przechowywane ważne kopie zapasowe z wybranych stanowisk.

Po wybraniu naszej oferty, otrzymasz osobistego pracownika, który będzie zajmował się Twoją firmą od strony informatycznej, będziesz nim w ciągłym kontakcie za pośrednictwem skype, email i bądź telefonicznie, w razie potrzeby będą umawiane osobiste spotkania.

Jak działamy?

Stałe usługi dla firm możemy świadczyć zdalnie co obniża koszty tego typu usług, a co najważniejsze maksymalnie skraca czas, usterka może być naprawiona w kilka minut, pracownik będzie mógł na odległość sprawdzić stan sieci komputerowej w firmie, przetestować urządzenia, ocenić, które z nich nadaje się do wymiany, po wykryciu nieprawidłowości nowe urządzenie zostaje zamówiona w ten sam dzień. Pracownik dostarczy nowy sprzęt i skonfiguruje go na miejscu. Na tej samej zasadzie odbywa się sprawdzanie sprzętu komputerowego, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, telefonów VoIP itp. Firma może również zapewnić sobie stałą wizytę informatyka w określonych dniach i godzinach, gdy będzie istnieć taka potrzeba.