Prowadzimy zapisy na kursy komputerowe. Zajęcia prowadzi wykfalifikowana kadra szkoleniowców. Kursy zorganizowane są w ten sposób by dostosować poziom do odbiorców. Po ukończonym kursie każdy uczestnik może przystąpić do egzaminu końcowego z danej dziedziny. Osoba, która pozytywnie zda egzamin otrzyma certyfikat firmy ITEcomp. Egzaminy odbywają się w Krakowie, a także w siedzibie firmy ITEcomp. Kursy kierowane są dla osób, którzy poszukują pracy, gdzie wymagana jest znajomość komputera i programów biurowych, ale także tych, którzy potrzebują rozszerzonej wiedzy informatycznej z zakresu grafiki komputerowej, programowania komputerowego, sieci komputerowych, elektroniki. Kursy pomocne będą również przedsiębiorcą, którzy posiadają lub planują założyć własną działalność gospodarczą, i chcą zaczerpnąć wiedzy informatycznej, która pomoże im w prowadzeniu własnej firmy.

 

Tematyka kursów:

I moduł
Kurs obsługi komputera i sprzętu komputerowego, systemy operacyjne, bazy danych, programy biurowe, Internet, bezpieczeństwo w sieci, obsługa płatności internetowych, sprzedaż towarów i usług w Internecie

II moduł
Programy użytkowe i techniki multimedialne, konfiguracja sprzętu komputerowego i urządzeń sieciowych (modemów, routerów sieciowych, livebox, kart sieciowych, urządzeń bezprzewodowych, telefonów VoIP, VPN, WiFi)

III moduł
Wirtualizacja

– zdalna kontrola
– praca w chmurze
– wirtualne systemy operacyjne

IV moduł
Grafika komputerowa (programy graficzne)

– tworzenie użytkowych projektów graficznych
– grafika na strony internetowe
– kompresja i zmiana formatów plików graficznych

V moduł
Programowanie

– projektowanie stron internetowych
– tworzenie aplikacji pod telefon komórkowy
– tworzenie programów komputerowych
– programowanie mikrokontrolerów