– Instalacje sieci komputerowych: LAN WLAN WiMaX
 – Instalacja sieci telefonicznych, centralek, telefonii VoIP
 – Instalacja cyfrowej telewizji satelitarnej i cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T, DVB-S)
 – Instalacja monitoringu i alarmów

  

połączenie komputerowe, sieci informatyczne, LanITEcomp dostarcza najnowszą technologię sieci komputerowych, o przepustowości 1Gb/s. Stosujemy nowoczesny sprzęt i okablowanie, zapewniamy bezpieczeństwo w sieci i możliwość przyszłej rozbudowy. Rozpoczynamy od stworzenia projektu sieci, zestawienia potrzebnhych urządzeń, które będą niezbędne w danej architekturze, a także szczegółową wycenę i montażu wraz z konfiguracją. Klient zatwierdza projekt po czym montujemy całą infrastrukturę.

telefonia voip, tani telefon, tanie połączeniaNasza firma tworzy również sieci telefoniczne z centralami. Bardzo popularnym rozwiązaniem dla firm i klientów indywidualnych jest obecnie telefonia VoIP, dzięki której mamy możliwość wykonywania połączeń lokalnych, krajowych i międzynarodowej w bardzo niskiej cenie. Klient otrzymuje numer telefonu z wybranej strefy, lub przenosi aktualny numer od obecnego operatora do nas. Ponadto klient ma dostęp do wirtualnego faksu, otrzymuje również indywidualny numer telefonu z wybranej strefy i może korzystać z usługi bez zakupu dodatkowych urządzeń, wiadomości otrzymuje na email, a wysyła za pomocą dostarczonego przez nas oprogramowania.

telewizja dvbt, dekodery, satelitaPotrzebujesz fachowej pomocy przy instalacji sieci telewizyjnej w domu, pensjonacie, hotelu? ITEcomp zbuduje dla Ciebie dowolną sieć telewizyjną. Montujemy anteny satelitarne i anteny do telewizji naziemnej wraz z okablowaniem dla pojedynczych telewizorów, lub dla całej sieci telewizorów stosując odpowiednie techniki i urządzenia. Będziesz mógł mieć jedną antenę satelitarną i oglądać różne kanały na różnych telewizorach. Będziesz płacił jeden abonament i oglądał kanały na przykładowo dwóch telewizorach, bez dodatkowych kosztów, pod warunkiem, że takie rozdzielenie jest zgodne z regulaminem u Twojego operatora.

kamery, monitoring, czujki, systemy alarmowe i bezpieczeństwaITEcomp instaluje również monitoringi i alarmy dla firm i klientów indywidualnych. Zastosowane kamery umożliwiają monitorowanie obszaru przez 24h. Ponadto kamery mogą być przewodowe lub bezprzewodowe, dzięki czemu zamontujemy je w miejscach pozbawionych w infrastrukturę. Stosujemy również kamery posiadające własne zasilanie (baterie słoneczne). Obraz przesyłany jest przewodami lub za pośrednictwem sieci bezprzewodowej do nagrywarki wyposażonej w odpowiedniej wielkości dysk twardy. Klient będzie mógł przy pomocy telefonu komórkowego bądź komputera obserwować obraz bezpośrednio z kamer lub z dysku twardego w dowolnym miejscu na świecie, za pośrednictwem Internetu.